Zestaw Auto Glide bez anteny GPS i sieci - dla systemów trymklap z podwójnymi siłownikami View larger

Zestaw Auto Glide bez anteny GPS i sieci - dla systemów trymklap z podwójnymi siłownikami

Produkt dostępny w ciągu 5 dni roboczych

15505-101

New product

Zestaw Auto Glide bez anteny GPS i sieci - dla systemów trymklap z podwójnymi siłownikami

More details

2 244,75 € tax incl.

System poziomowania łodzi Auto Glide jest to rzeczywista kontrola łodzi / system kontroli łodzi, który naprawdę działa w pełni automatycznie! System AUTO GLIDE™ kontroluje działanie trymklap od chwili opuszczenia doku aż do momentu powrotu z rejsu! AUTO GLIDE™ wykorzystuje dane z silnika i dane GPS (w zależności od sposobu montażu) aby łódź płynęła pod jak najbardziej efektywnym kątem dostosowując położenie trymklap w zależności od potrzeb. Optymalny kąt ustawiany jest podczas procesu konfiguracji po instalacji systemu AUTO GLIDE™. Kąt położenia łodzi mierzony jest 25 razy na sekundę a dane te przetwarzane są przez moduł sterujący AUTO GLIDE™ do:

  • automatycznego ustawienia łodzi pod najbardziej efektywnym kątem
  • zmniejszenia wysokości wznoszenia się dziobu w trakcie szybkiego startu
  • wyeliminowania zjawiska odbijania się dziobu od powierzchni wody
  • utrzymywania jednakowego poziomu łodzi w każdym czasie

Działania te powodują płynność rejsu, zmniejszenie zużycia paliwa i ogólną poprawę osiągów łodzi. Auto Glide nie kontroluje funkcji "trim" silników. Należy pamiętać o korzystaniu z funkcji trymowania dokładnie tak, jak w normalnej eksploatacji łodzi. Moduł sterujący AUTO GLIDE™ wykorzystuje żyroskopy, akcelerometry oraz nowe, bardzo wyrafinowane i opatentowane oprogramowanie. AUTO ™ posiada 3 automatyczne tryby pracy, 4 automatyczne ustawienia i 2 ręczne tryby pracy. Chociaż najprawdopodobniej najczęstszym trybem AUTO ™ jest tryb automatyczny, można natychmiast przejść na tryb ręczny przez naciśnięcie jednego z czterech przycisków w górę / w dół na klawiaturze. Wszystkie te funkcje są w pełni wyjaśnione w instrukcji obsługi B.

AUTO GLIDE™ korzysta z danych jak zmiana prędkości z GPS, obroty silnika i zużycie paliwa w celu ustawienia łodzi w jak najbardziej wydajnej pozycji w trakcie rejsu.

Nie jesteś pewny czy prawidłowo sterujesz trymklapami? Jesteś zmęczony ustawieniami gdy ktoś je pozmienia? Jesteś sfrustrowany wydając wszystkie swoje ciężko zarobione pieniądze na paliwo? Jeśli zadajesz sobie te pytania system poziomowania łodzi AUTO GLIDE™ jest dla Ciebie. Z systemem AUTO GLIDE™ na łodzi możesz się zrelaksować i przyjemnie spędzać czas na wodzie, przez cały czas, dzięki możliwości uzyskania najlepszych osiągów, komfortu i oszczędności paliwa.

Wszystko, czego potrzebujesz znajduje się w jednym pudełku, te łatwe w instalacji zestawy zostały opracowane na wszystkie typy łodzi wyposażonych w siłowniki elektryczne Lenco. Tak, to takie proste.

System wyposażony jest w wodoodporne złączki plug&play Deutsch dzięki czemu instalacja jest szybka i prosta. Jest również kompatybilny z NMEA 2000 i używa wielu tych samych połączeń. AUTO GLIDE™ posiada wbudowane narzędzia diagnostyczne, więc jeśli wystąpią jakieś problemy z połączeniami lub komunikacją klawiatura wyświetli cykl mignięć.


Auto Glide

Instrukcja obsługi Auto Glide

Download (3.06M)

You may also like